Latest posts

12 klasycznych baśni jako pomysł na prezent dla dziecka

798 Views 25 Liked

Co podarować dziecku na okazje jak urodziny, Dzień Dziecka czy pod choinkę. W XXI wieku tradycyjne książki odeszły na dalszy plan, wyparte zostały przez e-booki, audiobooki, smartfony czy VOD z bajkami. Mogą kojarzyć się jako symbol lat przed rokiem 2000. Czy aby na pewno...?

Pierwszy z argumentów to zachowanie klasyki, nasza książka zawiera 12 klasycznych baśni, które każde dziecko powinno poznać. Oprócz walorów rozwijania wyobraźni zawierają wiele morałów, które mogą być cennymi z życiu. Forma przekazu typu interesująca baśń utrwali je na długo w pamięci dziecka.

Kolejny z argumentów to próba równoważenia nowoczesności tradycją. Obecnie rodzice mając do dyspozycji narzędzia jak smartfon mogą nieco zapominać o konieczności kontaktu z dzieckiem. Kiedyś bardzo popularne czytanie bajek obecnie odeszło mocno w zapomnienie, owa zamiana zwyczajów na pewno nie jest bez znaczenia dla budowania więzi rodzic-dziecko. Nie wykluczone, że posiadanie takiej księgi baśni niejednego rodzica zmotywuje do poczytania swojemu dziecku.

Argument następny to personalizacja - Twój nadruk UV na oprawie. W świecie prezentów i dostępu do niemal każdego towaru wyróżnienie się czymś mocno spersonalizowanym będzie miłym zaskoczeniem. Zamów baśnie dla dzieci, wybierz jeden z dostępnych szablonów, podaj nam dane dziecka, które do owego szablonu wstawimy. Jeśli masz inne wytyczne jak dodanie dedykacji, zmiany w szablonie, itd. - to śmiało, w 99% przypadków udaje się nam je zrealizować w całości według wytycznych Kupującego.

I na koniec argument będący jednoczenie czymś nowoczesnym - to moda. Tak, obecnie wręczanie takich tradycyjnych prezentów, podarowywanie książek wraca do łask i staje się modne. Zatem 12 bajek mają dużą szansę okazać się strzałem w 10.

Wewnątrz 12 najpiękniejszych opowieści dla dzieci:

- Calineczka

- Czerwony Kapturek

- Królewna Śnieżka

- Kot w butach

- Jaś i Małgosia

- Dzielny ołowiany żołnierzyk

- Kopciuszek

- Nowe szaty cesarza

- Pasterka i Kominiarczyk

- Mała Syrenka

- Roszpunka

- Królowa Śniegu

Posted in: Prezent dla dziecka

Leave a comment

Log in to post comments