Pamiętnik dziecka Moja Pierwsza książeczka Metryczka ze zdjęciem

59,90 zł
Brutto

Uroczy pamiętnik pełen wspomnień dla maluszka i jego rodziny. Personalizowany nadruk z metryczką i zdjęciem na froncie. Bogato ilustrowane karty z dużą ilością miejsca na zapiski z pierwszych lat życia dziecka.

Ilość

Pamiętnik dziecka. Moja Historia - książeczka maluszka z personalizowaną oprawką

Urocza książeczka, która będzie skarbnicą wspomnień z pierwszych lat dziecka. Oprawka z personalizowanym nadrukiem z imieniem, metryczką oraz zdjęciem maleństwa. Wiele kolorowych szablonów do wyboru oraz możliwość wprowadzania własnych zmian. Wewnątrz karty z pastelowymi ilustracjami i duża ilością miejsca na własne zapiski. Treść podzielona na rozdziały odpowiadające ważnym wydarzeniom z pierwszych lat. Książeczka będzie pięknym prezentem na ważne rodzinne okazje: bociankowe, narodziny, Chrzest Święty oraz Pierwsze Urodziny.

Opis produktu:

Format kart: 245 x 210 mm

Ilość kart: 64

Papier kredowy

Biała, błyszcząca oprawa z personalizowanym nadrukiem

Opisy w języku polskim

Miejsce na zapiski i zdjęcia w pięknej szacie graficznej

Jak zamówić?

Po zakupie prześlij nam na adres sklep@gifthouse.com.pl wiadomość z numerem zamówienia, numerem szablonu, danymi i zdjęciem do nadrukowania oraz ew. informacją do co zmian. 

Spis treści:

W oczekiwaniu na Ciebie / Twoja rodzina / W dniu Twoich narodzin / Witaj na świecie / W dniu Twoich urodzin (co się działo na świecie) / To Twój dom / Twój pierwszy tydzień / Pierwszy raz.../ Tak mijał pierwszy rok (1,2,3,4,6,8,12 miesiąc) / Odcisk rączki i pierwsze włoski / Twoje ulubione smakołyki / Twoje pierwsze słowa / Pierwsze urodziny / Czas na samodzielność / Pierwsze wakacje / Pierwsze święta Bożego Narodzenia / Twoje ulubione zabawki / Twoi przyjaciele / Pierwszy dzień w przedszkolu / Wyjątkowe momenty / Nasze spostrzeżenia / Twoje pierwsze rysunki / Zabawne sytuacje / Bajeczki i wierszyki napisane specjalnie dla Ciebie.

0000003020|4UV

Parametry

Sposób mocowania zdjęć
wklejanie (tradycyjny)
Kolor oprawy
Biała
Przeznaczenie / Okazja
Chrzest
Przeznaczenie / Okazja
Narodziny
Przeznaczenie / Okazja
Kronika rodzinna
Producent
Kraina Albumów

Parametry specyficzne

16 innych produktów z tej kategorii