Latest posts

Prezenty na PIERWSZĄ KOMUNIĘ ŚW. - biblia dla dzieci

37 Views 0 Liked

Co roku tysiące osób w naszym kraju stają przed dylematem jako ojciec chrzestny, matka chrzestna, ciocia, wujek, rodzic, siostra czy brat - co podarować na komunię. Z jednej strony pamiętamy, żeby nie zatracić religijnego charakteru prezentu, wszak ów charakter jest ściśle powiązany z Pierwszą Komunią, to cały czas uroczystość Kościoła Katolickiego. Z drugiej strony biorąc pod uwagę jak ważna jest to uroczystość dla dziecka, które do tego sakramentu przystępuje, że owo przystąpienie ma miejsce tylko raz w życiu chcemy podarować coś wyjątkowego. Najlepiej eleganckiego, będącego pamiątką na lata, z dedykacją od osoby wręczającej.

Mając to wszystko na uwadze stworzyliśmy produkt będący połączeniem tych wymagań - BIBLIA dla DZIECI z nadrukiem lub grawerem na oprawie. Parametry biblii zostały tak dobrane aby idealnie sprostać zadaniu, być świetnym prezentem na Pierwszą Komunię Świętą. Sama zawartość jest napisana językiem przystępnym dla dzieci, z ilustracjami ułatwiającymi wyobrażenie sobie czytanego tekstu. Format 17x24 cm jest wystarczająco duży a jednocześnie poręczny. Całość zamknięta w twardej oprawie z satynową powłoką i perłowym połyskiem.

Ze swojej strony dokładamy jeszcze nadruk lub grawer na oprawie. Umieścimy tam dane dziecka, któremu biblię chcesz podarować, dodamy datę uroczystości, dedykację, możemy umieścić też zdjęcie. Do wyboru przygotowaliśmy szereg wzorów, które możemy użyć w całość wstawiając tylko dane od Ciebie. Możemy tez dany wzór zmodyfikować pod Twoje potrzeby. To wszystko nanieść na oprawę techniką nadruku UV lub grawerując laserem.

Leave a comment

Log in to post comments